6 piętro, budynek A, Guancheng Industrial Park, Gongming Town, Guangming District, Shenzhen, 518000, Chiny
Dom

Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd

dobra jakość Moduł AC LED na sprzedaż
dobra jakość Moduł AC LED na sprzedaż
Dzięki Relight i Jamesowi otrzymałem ulubione produkty.

—— Mr.Simon

Nie jest łatwo znaleźć takiego dostawcę jak Relight, który może wesprzeć Cię wsparciem technicznym, dobrym produktem, lepszą ceną i wspaniałą obsługą.

—— Mr.Kanit

Dziękuję, że zawsze mnie wspierasz, Twoja firma jest profesjonalna, Twoja usługa jest idealna, lubię z tobą pracować.

—— Mr.Mark

Im Online Czat teraz

Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Oceania
marki : RELIGHT
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 5M-10M
Rok założenia : 2011
pc Export : 50% - 60%
Shenzhen Relight Technology Co., Ltd. jest profesjonalnym projektantem, produkującym moduł LED, takim jak normalny moduł prądu stałego, moduł wysokiego napięcia prądu przemiennego, moduł RGB, moduł ściemniania i dostosowany moduł deisgn oparty na konkretnym projekcie. Relight eksportuje do globalnych klientów, koncentrując się na głównych rynkach Australii, Europy i Ameryki Północnej. Fabryka Relight ma wolne od kurzu pomieszczenia antystatyczne, w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną i sprzęt do testowania o wysokiej wydajności, który jest w stanie dostarczyć klientom w ciągu 2 tygodni. Relight posiada również swój silny rozwój i możliwości badawcze dzięki własnym patentom w branży LED.

Relight dąży również do zapewnienia bardziej praktycznych, wygodnych, prostych i plastycznych lekkich produktów i rozwiązań. Poszukujemy badań i projektowania produktów "modułów oświetleniowych", optymalizując w ten sposób zużywające się produkty elektryczne, produkty krajowe lub produkty medyczne i komercyjne.

W oparciu o dogłębne zrozumienie potrzeb klienta, inżynierowie Relight mogą projektować produkty według pomysłu i komentarzy klientów aż do uzyskania satysfakcjonujących produktów. Rozwiązanie RELIGT będzie najlepsze i możesz teraz zacząć od tego miejsca.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Relight Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Jane

Tel: 86-755-33691713

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)